Kurumsal

Kurumsal

OTO SERVİS EKİPMANLARI Sektöründeki hizmet tecrübesi ve birikimlerini müşterilerine aktarmak adına kurulmuştur. ikinci el lift sektöründe saygın, istikrarlı, kaliteli, güvenilir bir şirket olmayı hedefleyen ve bu doğrultuda alanında en iyi olmak için çabalarken her ne durumda olursa olsun, sağladığı ürün ve hizmet kalitesinden fire vermeden, çalışanlarımız ile beraber, değişimi yakalayarak ve sürekli gelişimi benimseyerek müşteri memnuniyetini sağlamayı amaçlamaktadır. Müşteri memnuniyetini ilke edinmiş, güler yüzlü ekibimizle her başarımızla bir adım daha ileriye götürmektedir.

Müşterilerimizin bulunduğu her yerde bulunup, ihtiyaç duydukları ürün ve hizmeti sağlamak BRS SERVİS EKİPMANLARI’nın kalitesini ve farkını müşterilerimize sunmak bizim görevimiz haline gelmiştir.

Kurulduğu günden bugüne doğru iş, gününde teslim, müşteri memnuniyeti ilkelerini rehber edinen firmamız yaptığı işleri başarı ile bitirmiştir. Ayrıca yaptığı işlerin arkasında durarak iş yapmış olduğu firmaların memnuniyetini kazanmıştır.